Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Organizasyon ve Lansman Hizmetleri

Organizasyon, fuar, etkinlik ve festivallerde markanızın tanıtımını sağlarken katılımcıların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan çözümler sunuyoruz. Özellikle fuar etkinlik alanları için sosyal medya ile entegre olan dijital ve promosyonel aktiviteleri sizler için sıfırdan tasarlıyoruz.

HES Marker çatısı altında sizlere sunduğumuz teknolojik ve interaktif deneyimler sayesinde akılda kalacak etkinlikler düzenleyin. Dünyada trend olan son nesil teknolojilerle donatılmış cihazlarımız, size özel kurgularla katılımcılarımıza sunulacaktır.

Markanıza ve etkinliğinize renk katacak başlıca Event Hizmeti uygulamalarımız;  

  1. Sanal Gerçeklik,
  2. İnteraktif Deneyimler,
  3. 360 Video Prodüksiyon,
  4. Interactif Duvar,
  5. Artırılmış Gerçeklik,
  6. Drone
  7. ve daha birçok size özel kişiselleştirilmiş aktivite...

Hazırlandığınız organizasyonu tüm detayları ile sizinle birlikte tasarlayan ekibimiz, markanıza özel projeyi kurgularken her adımda sizin yanınızda olacak. Kurgudan 360 video çekimlerine, kurulumdan post prodüksiyona kadar HES Marker çözüm ortağınız olmayı amaçlar.

Katılımcılar tarafından etkinlikleri iple çekilen bir firma olmak istiyorsanız HES Marker Event Tasarım Hizmeti için bizimle dileğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.