Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Teşhir ve AVM Standları

Teşhir ve AVM standları, kapalı veya açık hava etkinliklerinde kitleyle doğru bir etkileşim kurmak isteyen markalar için önemli pazarlama mecralarıdır. Her sektörden firmalar için, doğrudan satış ve benzeri potansiyeller yaratma açısından kritiktir. Mevcut müşterilerle olan bağı güçlendiren ve yeni müşteri kazanma sürecini hızlandıran teşhir ve AVM standlarının tasarımı, uygulaması fark yaratan bir konudur. Kalabalığın yoğun olduğu açık hava ortamlarında ya da alışveriş merkezlerinde, bir müşteriyi çeken ilk şey, ürün ve markadan ziyade standın kendisidir. Bir ürün, ilk olarak bulunduğu yerle kendini öne çıkarır. Bu nedenle, hem ürün, hem marka hem de etkinlikle bütünleşmiş, uygun bir tasarım konseptine sahip teşhir standları ve AVM standları tercih edilmelidir. Stand yapımı konusunda 15 yılı aşkın deneyime sahip bir marka olarak, HES Design kalitesi ile markanızın teşhir ve AVM standlarını dikkat çekici ve yaratıcı bir konseptte tasarlıyor, profesyonel uygulama hizmetimizle hayata geçiriyoruz. AVM’de stand üzerinden hizmet veren markalar için, doğru tasarımsal ve uygulama detaylarını içeren bir stand, elde edilecek dönüş açısından öneml bir noktadadır.

HES Design olarak, fuar standı alanında olduğu gibi, AVM ve teşhir stant tasarım sürecinde de deneyimli bir markayız. Modern stand tasarımları ile hayat verdiğimiz projeler, markalar için hem açık havada hem de AVM gibi alanlarda en iyi dönüşümü sağlıyor. Stand yapımında, farklı sektörlere ve markalara göre tercihler değişebiliyor. Ahşap stand tasarımları ya da modüler stand tasarımları, buna ek olarak yaratıcı ve yenilikçi tasarımlara sahip teşhir standları farklı markalara hitap edebilir. Stand tasarımı sürecinde ahşap malzemenin yanı sıra farklı malzemelerin yer alabildiği uygulamalarımızla, marka için en iyi sonucun alınmasını sağlıyoruz. Profesyonel proje yönetimimiz, standın hazırlanmasının ardından kurulumu, sökümü, nakliyesi ve diğer süreçlerle ilgili tüm adımları sorunsuz bir şekilde atlatmanızı sağlıyor.

Açık hava etkinliklerinde ve AVM gibi kapalı alanlarda, markanızın bir adım öne çıkması için, işinizi şansa bırakmayın ve stand yapımında profesyonel HES Design yaklaşımına güvenin. Teşhir ve AVM standı yapan firmalar içinde yer alan HES Design olarak, modern, yaratıcı ve dikkat çekici tasarım konseptine sahip teşhir ve AVM standları konusunda, kurumsal markaların çözüm ortağıyız.