Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

HES DESIGN Hakkında

İşe hiç bir zaman stant üretimi ve pazarlaması olarak bakmadık. Asıl amacımız, Türkiye’de fuarcılık sektörünün gelişmesi ve uluslararası fuarlarda uygulanabilir projelere imza atmaktır. Hes Design olarak kendimizi mekânsal tasarım, tanıtım, fuar organizasyonları stant uygulamaları, mimari dekorasyon ve proje yönetimi konularında ‘Uzman’ olarak konumlandırıyoruz. Türkiye’de yüksek katılımlı ve uluslararası seviyedeki fuarlarda sektörünün öncüsü firmalara hizmet vererek ilerlemeye ve hep daha iyisini yapmaya devam ediyoruz. Ne zamandan beri? Kendimizi bildik bileli. Projelere sadece "Brief - Üretim" odaklı yaklaşmıyoruz. Tasarım genetiğimizde var! Hes Design tasarım ekibi, önce hayal ediyor. Hayalimizi müşterimizle paylaşıyor ve onların hayallerini yansıttığımızı gördüklerinde, bu hayali tasarıma döküyor. Üretim aşaması ve malzeme kalitesi Hes Design için hayal kurmaktan sonra geliyor. Proje yönetimi de aynı anlamda Hes Design için tasarım ve hayal etmek kadar önemli. Katma değerli projelere imza atmak her zaman hedefimiz. Bugüne kadar Türkiye’de, Avrupa’da, Orta Doğu’da hatrı sayılır fuarlarda iş ortaklarımızın yanında olduk ve bundan sonra da artık iş ortaklarımızı Amerika’ ya götüreceğiz. Bizi ve paydaşlarımızı mutlu eden projelere imza atmaya devam edeceğiz. Bu noktalara gelebilmek, doğru hizmet sunabilmek için önce Alman- Türk Ticaret ve Sanayi Odası’na üye olup Almanya’da bir üretim tesisi kurduk. Şimdi de Abd projelerimizi yönetmek için Baltimore’dayız. Hes Design’ın en büyük hayallerinden biri, fuarcılık konusunda dünyaya proje ve fikir ihraç etmek. İmza attığımız her projede, bu hayalimize bir adım daha yaklaştığımızı görüyoruz.

’Bizi bugüne taşıyan yaratıcı değerlerimizle, geleceği şekillendiren sektörlerde farklı iş modelleri ile yürümeye devam ediyoruz.