Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Hes Marker Hakkında

Hes Marker olarak kurulduğumuz günden bu yana temel ilkemiz, sektörün gereksinim ve dinamiklerine uygun, ezber bozan, pratik çözümler üretmek ve yenilikçi hizmet anlayışını sürdürmektir. Hes Marker, dijital ortamda özgün ve modern tasarımlar oluşturmayı amaç edinmiş, kreatif çözümler sunan interaktif bir ajanstır.

Web tasarımı, sosyal medya ve kurumsal prestij yönetimi, dijital pazarlama, video prodüksiyon & teaser, 3d render ve animasyon, kurumsal kimlik dizaynı, baskı hizmetleri, promosyon çözümleri, etkinlik yönetimi gibi hizmetlerin tamamının tek çatı altında çözebileceğiniz bu yapı ile artık ‘’kendi pazarlama iletişimi operasyonunuzun verimlilik hikayesini’’ yazmaya başlayabilirsiniz.

Hes Marker kullanıcı deneyiminde yüksek standartlarda etkin pazarlama fikirleri sunar. Etkin ve yenilikçi pazarlama stratejisiyle ürettiğimiz her çözümün odağında özgünlük, yaratıcılık ve tecrübe vardır. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok markaya; konumlandırma, pazarlama, reklam ve satış konularında çözümler üreterek, sürdürülebilir iletişim planları kurgulamaktayız.

Pazarlama araçlarınızın tamamını, yaratıcı tasarım, sektörel uzmanlık ve uluslararası operasyon kabiliyeti ile bir arada yürütebilecek bir oluşum olan Hes Marker, sahip olduğunuz  ne varsa onu söze aktarır, görüntüye dönüştürür, ışıkları ayarlar, duyuruları yapar, seyircileri karşılar ve kapıları açar. En karmaşık hizmet taleplerinizin dahi sabırla çözüleceği, beklentilerinizin ötesinde alternatifler ile, yaratıcılık tutkusuna sahip uzman bir ekiple sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

’Bizi bugüne taşıyan yaratıcı değerlerimizle, geleceği şekillendiren sektörlerde farklı iş modelleri ile yürümeye devam ediyoruz.