Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Mekan Tasarım Uygulama Hizmeti

Mekan tasarımı, bir kurumun ya da işletmenin çalışma alanlarında, istenen ruhu ortaya koyan özgün bir yaklaşım ile ele alınması gereken bir konudur. İnsanların kendini huzurlu bir ortamda hissettiği çalışma alanlarının yanında, müşteri ile etkileşimin önemli olduğu kafe-restoran ya da mağazalarda, iç mekan tasarımı oldukça önemlidir. HES Design olarak, profesyonel tasarım sürecinin yanında, mekan tasarım uygulama hizmetini de disiplinli bir şekilde yönetiyoruz. 3D tasarımda öne çıkan tüm detaylara hayat vermenin ötesinde, kullanılan malzemeler, renkler ve en küçük detaylara varana dek, mekan tasarım uygulamalarında doğru sonucun alınması için çalışıyoruz. İç mekan tasarım ve uygulama sürecinde 15 yılı aşkın deneyimimizle, birçok işletmenin, kurumun çalışma ve yaşam alanlarını tasarladık.

Proje bazlı olarak, mekan tasarım uygulamalarında her şeyden önce istenen, hayal edilen konsepte birlikte karar veriyoruz. Bilgisayar üzerinden, 3D modelleme ile istenen mekan tasarımını belirledikten sonra, uygulama süreci başlıyor. İç mekan tasarım uygulama operasyonları, her adımı titizlikle ele alınması gereken bir konudur. Her sektörün, işletmenin farklı ihtiyaçları olabileceği gibi, mekan tasarım uygulamasında o alanı kullanacak insanlara iyi bir deneyim sunacak yapı da oluşturuyoruz. Malzeme seçimi, uygulama öncesinde hazırlık sürecinin en önemli konularından biridir. Bu süreçte her karar, önemli bir değişim demektir. Ahşap malzeme kullanılarak hayata geçirilen mekan tasarımları, insanlara doğal bir ortam hissi sunarken, metalik tasarımlar daha modern ve endüstriyel bir konsept yaratıyor. Kafe ve restoran gibi işletmelerde, mekanı çekici kılacak, işletme ruhu ile uygun detaylar ön plana çıkarken, mağaza dekorasyonu ve mekan tasarım uygulaması, müşteriyi alışveriş yapmaya yönlendiren bir bakış açısı ile ele alınmalıdır.

HES Design olarak, mekan tasarımlarında kreatif projeler geliştirirken, uygulama sürecinde ise büyük bir özveri ve disiplinle hayal edilen tasarımları gerçeğe dönüştürüyoruz. Farklı sektörlerden birçok referansımızla, yılların deneyimi ile mekan tasarım uygulama hizmetimizle fark yaratıyoruz. Mekansal tasarım dışında, mimari dekorasyon ve proje yönetimi alanında uzman ekibimiz, yaşam alanlarınızı hayal ettiğiniz çizgiye taşıyor.