Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Kreatif Tasarım Planlama ve Uygulama

Çizgi Altı Reklam Çalışmaları

Çizgi altı reklamcılık (genellikle Çizgi Altı tanıtım / Çizgi Altı pazarlama / BTL pazarlama / BTL reklamcılık olarak adlandırılır), hedeflenen tüketici gruplarına odaklanmış çok özel, unutulmaz ve doğrudan reklam faaliyetlerinden oluşur. Genellikle doğrudan pazarlama stratejileri olarak bilinen çizginin altında, markayı oluşturmaktan çok dönüşümlere odaklanır. Hattın Altında (BTL) iletişim, doğada geleneksel değildir, mikro düzeyde yapılır ve medya dışı iletişimin bir parçasını oluşturur.

Çizgi altı reklam örnekleri ve çeşitleri genel anlamda basılı materyallerden oluşmaktadır.

Broşür (El İlanı) Tasarımı, katalog tasarımı, poster ya da afiş tasarımı, ambalaj tasarımı, promosyon ürün tasarımı, mailing tasarımları, dergi ya da bülten tasarımı, etiket tasarımı, etkinlik (event) organizasyonları şeklinde örneklendirilebilir.

Çizgi Altı Reklamların Önemi ve Avantajları

  • Çizgi altı reklamların en önemli avantajı “direkt hedef kitleye yönelen” çalışmalar olmalarıdır.
  • Diğer bir önemli artısı ise kitlesel reklam mecralarına oranla, bütçe açısından, çizgi altı reklamların çok daha uygun bütçelere yapılabilmeleridir.
  • Özet olarak, çizgi altı reklamlar, hem daha ucuzdur, hem de hedef kitleye direkt olarak erişim sağlar.

Baskı

HES Marker, baskı kapasitesi ve geniş yelpazeye sahip baskı hizmetleri sayesinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile size en uygun baskı hizmeti tavsiyelerini ve projelerinizi bir adım öteye taşıyacak çözümleri sunuyoruz.

Baskı hizmetlerimizi diğer firmalardan farklı kılan anahtar özellik, işini mükemmel şekilde gerçekleştiren ekibimizdir. Sektördeki 20 yılımızda, zorlu görevler ve tırnak yedirten  son teslim sürelerini aşan da işte bu ekip oldu.

Bunu nasıl mı gerçekleştiriyoruz? Başarımızı mümkün kılan, sadece kusursuz müşteri hizmeti anlayışımız değil, son baskı teknolojisine yaptığımız yatırımımız oldu.

Müşterilerimizin bize döndüğü ve bizimle birlikte yola devam ettikleri için gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin yarıdan fazlası on yılı aşkın bir süredir bizimle birlikte ve her gün bizi arayan yeni müşterilerimiz ailemize katılıyor.

Baskı hizmetlerimiz ile ilgili detayları öğrenmek veya işinizin hemen halledilmesi için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon

Mevcut müşterilerinizin veya potansiyel müşterilerinizin gördüğü her öğe işinizi temsil eder, bu sebepten ötürü profesyonel kalitede olmalı ve kurumsal imajınızı geliştirmelidir. Unutmayın ki ilk izlenim çok kıymetlidir!

Logonuza, şirket isminize veya özel mesajınıza uyarlanmış kullanışlı, somut ürünler tasarlıyoruz. Eşantiyonlardan satılabilir parçalara kadar doğru promosyon ürünler, yıllar boyunca kalıcı bir etki yaratabilir.

İster bir fuar planlıyor olun isterseniz bir ürün lansmanı veya pazarlama kampanyası tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyoruz. HES Marker, strateji girişimlerinize ışıltı, stil ve tutarlılık katacak. Biz ürün satmıyoruz; işinize odaklanan çözümler sunuyoruz!

Çizgi Üstü Reklam Çalışmaları

Çizgi üstü reklam (genellikle Çizgi Üstü promosyon / Çizgi Üstü pazarlama / ATL pazarlama / ATL reklamcılık olarak adlandırılır), büyük ölçüde hedeflenmeyen ve geniş erişime sahip reklamcılık etkinliklerinden oluşur. ATL iletişimi, markayı oluşturmak ve müşterileri ürün hakkında bilgilendirmek için yapılır. ATL reklamlarda dönüşümlere daha az önem verilir. Ulusal, bölgesel veya daha büyük bölge düzeyinde yapılır ve kitle kitlesi bu tür bir tanıtımda kapsanır. Televizyon, sinema, radyo, gazeteler ve dergiler gibi medya, şirket ve ürünleri hakkında bir etki yaratmak için kullanılır.

Daha basit hale getirmek için

ATL pazarlama, büyük ölçüde hedefsiz olan ve markayı oluşturmaya odaklanan kitlesel pazarlama stratejilerini içerir.

Çizgi Üstü Reklamların Önemi ve Avantajları

  • Daha Geniş Erişim: Çizgi üstü reklam araçları geniş (ulusal / uluslararası) erişime sahiptir.
  • Kitleyle Daha İyi Bağlantı Kurun: TV ve radyo gibi ortamlar, kitleyle daha iyi bağlantı kurabilen sesli görseller kullanır.
  • Marka Oluşturma: Medya reklamcılığı, marka kimliğini tanımlamak ve gerçekleştirmek için önemli bir araçtır . Bir marka müşteriler tarafından oluşturulur. Pazarlamacıların marka oluşturmadaki rolü, mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel müşteriye ulaşmak ve marka ve avantajları hakkında yaratıcı bir şekilde iletişim kurmaktır. Dolayısıyla, çizginin üzerinde pazarlama, marka oluşturma söz konusu olduğunda ayrılmaz bir rol oynamaktadır.

Video Prodüksiyon, Teaser ve Animasyon

Video günümüzün en çok tercih edilen medya formatı haline geldi. Youtube ve Instagram kullanımının artması ile video prodüksiyon sadece televizyon reklamları için yapılan bir hizmet olmaktan çıktı. Artık tüm firmalar kendilerini videolar ile müşterilerine anlatıyorlar. 

HES Marker olarak sizi dikkatle dinler, strateji geliştirir ve hareketli tasarımlarımızın dizaynını hayata geçiririz.

Bu konuda sunduğumuz başlıca hizmetler;

Hedef kitlenizi ilgilendiren ve mesajınızı ileten, özel olarak sizin için planlanmış hareketli tasarımlar. Rotoscoping, Keying, Match-hareketli ve Compositing, uygulama, ayarlanmış denetim ve yönetime kadar geniş kapsamlı VFX hizmetleri.

Hareketli tasarım hizmetimiz; Reklamlar, Belgeseller, Kurumsal videolar, senaryodan ekrana, Üretim Öncesi ve Üretim Sonrası olarak tüm video prodüksiyon hizmetlerini kapsar.

Fotoğraflama Hizmeti

Görseller, kurumsal duruşunuzu yansıtmada ya da bir ürünü satmanızdaki en önemli materyallerdir. Dolayısıyla, fotoğraf çekimi özen gerektiren bir süreçtir. Planlı, düzenli bir çalışma disiplini gerektiren bu hizmette, işin fotoğrafçı ve hizmet alan firma tarafını ilgilendiren bir çok önemli detayı bulunmaktadır. E-ticaret, web sayfası, katalog ya da broşürler için gereken ürün fotoğraf çekimlerinde kullanılan teknikler farklılık gösterebilir.

Söz konusu fotoğraflama hizmeti bir ürün için alınacaksa, ve bir e-ticaret sitesinde ürün satışı yapıyorsanız ya da bu fotoğraflar aracılığı ile dijital pazarlama yapacaksanız, ürün fotoğrafının satışta büyük payı vardır.  Bu durumda müşteriniz ürüne dokunamayacak kadar uzakta ise satın alma kararını öncelikli olarak gördüğü fotoğrafa göre alacaktır. Fotoğraflamanın kalitesi sektördeki duruşunuzdan, marka kimliğinize ve ürün kalitenize dair bir çok fikir oluşturacaktır.

Ekibimiz, hedef kitlenizin belirlenmesi ve sektörel analizinin yapılması sonrasında, marka kimliğinize uygun fotoğraf çekimini, stil çalışmasını ve montajını gerçekleştirir. Fotoğraf çekimi konusunda kreatif bakış açısı ve profesyonel danışmanlarla birlikte çalışarak işinize yaptığınız yatırımın karşılığını verir.