Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Fuar Stand Uygulama Hizmeti

Fuar stand uygulama hizmeti, fuar standında tasarım sürecinin ardından yapılan uygulama çalışmalarını kapsamaktadır. Teknik çizimlerin ardından malzemenin seçimi, fuar teknik şartnamesine uygun kurulum ve montaj adımları, uygulama içinde yer almaktadır. Fuar stand tasarımının markayı doğru bir şekilde temsil etmesi, fuar alanı içindeki rekabette öne çıkararak ziyaretçileri çekmesi önemlidir. Bununla birlikte, tasarımın doğru bir şekilde uygulamaya konulması da en az o denli önemli. Tasarım fikrinin uygulamaya dökülmesi, proje yönetimi süreci ile birlikte eş zamanlı ilerlemektedir ve disiplinli ve sistematik bir çalışma ile yapılması en iyi sonucu almayı sağlar.

Ahşap ve modüler fuar stand uygulamaları, en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Fuar standının, verimli bir fuar sürecinin önemli bir parçası olması adına, uygulamanın tüm detaylarına dikkat edilmelidir. Modüler stand tasarımları ve özgün standlar, stand uygulamaları içinde tercih edilebilir. Modüler fuar standları, montaj ve demontajın kolay olması ve kurulumun kısa süre içinde gerçekleşmesi ile ön plana çıkmaktadır. Modüler standların diğer bir yönü de, maliyet avantajı sunmasıdır. Özgün standlar ise, firmanın kimliğine özgü detaylar içeren, ahşap ve diğer malzemelerle birlikte inşa edilebilen fuar standlarıdır. Bir fuar standı uygulamasında kullanılan teknikler markaya, sektöre ve fuara göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle uygulama sürecinde, tasarım sürecinde olduğu gibi markalar ile çok yakın iletişim içinde bir çalışma yapmak gereklidir.

Fuar stand uygulamasının en önemli aşamaları içinde, montaj ve demontaj yer almaktadır. Fuar standı öğelerinin doğru bir şekilde depolanması ve nakliyesinin ardından, kurulum işlemi profesyonel bir şekilde ele alınmalıdır. Fuar alanının teknik altyapısı ile uyumlu bir şekilde, montaj uygulaması doğru yönetilmesi gereken bir aşamayı ifade eder. Başarılı bir montaj için, ön hazırlık sürecinin doğru yönetilmesi, taahhüt edilen süre içinde gerekli uygulamaların yapılması, doğru malzeme kullanımı önemlidir. Kaliteli işçilik, hayal edilen tasarımın istenildiği gibi ortaya çıkması konusunda diğer bir faktördür. Fuar sürecinde, tüm adımlar takvime uygun bir şekilde atılmalıdır. Bu nedenle fuar stand uygulama hizmetinde süreç disiplinle yönetilmeli ve anlaşılan zamanda teslim edilmelidir.

Reklam ve tanıtım materyallerinin konumlandırılacağı, hem bir ofis, hem de bir showroom konseptinde olan fuar standlarının doğru bir şekilde inşa edilmesinin ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Fuar standı yapan firmalar içinde, 15 yılı aşkın deneyimimizle öne çıkan bir marka olarak, hayal edileni tasarlıyor, doğru bir şekilde planlıyor ve disiplinli bir şekilde uyguluyoruz. HES Design olarak fuar stand tasarım uygulama sürecinde ilk olarak, stand tasarımı için uygun malzemeleri seçiyoruz. Tercih edilen malzemelerle, standın doğru bir şekilde monte edilmesi için profesyonel ekibimizle çalışıyoruz. Türkiye’de ve yurt dışında düzenlenen yüzlerce fuarda deneyim sahibi olan ekibimiz, montaj sürecini takvime uygun bir şekilde tamamlıyor. Fuar alanlarının altyapısının yanı sıra, fuarın şartnamelerine uygun bir şekilde, deneyimli saha ekibimiz ile süreci sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz.