Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Hakkımızda

Daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Hes Marka Grup 2011 yılında kurulmuştur. Yoluna merkezi Türkiye ve Almanya olan lokomotif firması Hes Design ile başlayan Hes Marka Grup, paydaş ve iş ortaklarının ihtiyaç taleplerine karşılık gelecek doğrultuda, aynı dönemde Hes Marker'ı bünyesine katmış, farklı sektörlerdeki paydaşlarından sağladığı edinimlerini, kendi ticari tecrübeleri ile yoğurarak gelişim sürecini daha sağlam adımlarla yürütmek adına 2020 yılında Hes Markt ve Hes Motors'u kurmuştur.

Aynı çatı altında, dijital ve kreatif ajans hizmeti veren Hes Marker, mimari projelendirme, uygulama hizmetleri ile etkinlik ve fuar operasyonlarını planlayıp yöneten Hes Design, kurumsal ve bireysel araç alım-satım ihtiyaçlarınız konusunda hizmet veren Hes Motors ve dış dünyaya açılan e-ticaret ve e-ihracat alanında danışmanlık hizmeti vermekte olan Hes Markt olmak üzere 4 ana firma ve 4 ana sektörde faaliyet gösteren Hes Marka Grup ayrıca, mevcut faaliyet alanları dışında gıda ve inşaat sektörlerindeki yurt içi ve yurt dışı yeni yatırımlarıyla da büyümeyi hedeflemektedir.

Merkez Ofisi İstanbul'da bulunan Hes Marka Grup, Türkiye'nin bir çok şehrinde yayılmış faaliyetlerinin yanı sıra, 2012 yılından itibaren uluslararası faaliyetlerine başlamış olup merkez Şubesi Almanya başta olmak üzere Avrupa'nın bir çok ülkesinde, hizmet verdiği bir çok sektördeki paydaşlarıyla sürdürdüğü faaliyetlerine, global bir yatırımcı olarak her geçen gün artan oranda ağırlık vermektedir.

images

Hes Marka Grup'un başarısının arkasında, beşeri odaklı olması,yatırımlarını bu yönde yapması, hizmet verimliliğini merkez alan bir yönetim yaklaşımının yanında, dinamik insan kaynağı ve ulaşılabilir sektörel network kaynağı yer almaktadır. Hes Marka Grup, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye ve sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Emeğe saygı, insana güven, şeffaf ve uluslararası kabul gören yasa ve ilkelere kayıtsız şartsız uyma prensibini, temel iletişim ve dürüst yaklaşımla bütünleştiren Hes Marka Grup, çok hızlı değişen teknolojik ilerlemelere anında uyumlu olma anlayışıyla,bu yapısını ürettiğiürün ve hizmetlerde de sunmaktadır.

Üye Olduğumuz

DERNEKLER

images description
AHK Logo
Tügiad Logo

’Bizi bugüne taşıyan yaratıcı değerlerimizle, geleceği şekillendiren sektörlerde farklı iş modelleri ile yürümeye devam ediyoruz.