Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Hes Motors Hakkında

Hes Marka Grup çatısı altında çıktığımız bu yolda, bünyemize kattığımız yeni açılımlardan biri olan Hes Motors 2020 yılında profesyonel ve kurumsal anlamda hizmet vermeye başlamıştır.

Hes Motors, HES MARKA Grup şirketinin kurucu ortaklarının, otomotiv sektöründe geçirdiği uzun yıllarının vermiş olduğu özgüven, profesyonel kadro ve yeni teknolojik yapılanma ile farklılaştırılmış geniş hizmet ağı sunarak faaliyete başlamıştır.

 Tüm davranışlarımız ve iş prensiplerimiz, yasalar ve etik değerler çerçevesinde şekillendirilmekte, iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize şeffaf, hızlı, pratik ve adil ilişkiler çerçevesinde güvenli alışverişi referans almaktadır.

HES MOTORS, günümüzdeki araç alım eğilimlerinin ve satın alma davranışlarının değişmesinden hareketle yapılanmaya girerek, Tüm araç alım hizmetlerinin şekillenmesinde farklılık yaratmayı hedeflemiştir. Hedef müşteri kitlesinde, kurumsal firmaların yanında ,günümüzde zaman sıkışıklığından  ,hayat konforuna kalite katacak ve bu anlamda fark yaratacak bütçesine uygun araç almayı düşünen ve buna vakit bulamayan kurumsal yapıdaki  bireysel beyaz yaka tüketicileri de bulunmaktadır. Hes Motors bu hedef kitleye çeşitli çözümler sunmaktadır.

Araç alışverişi ve kiralama deneyiminin herhangi bir bölümünde, her daim teknik ve danışmanlık hizmeti verilmekte, uzman ve deneyimli kadrosunun engin tecrübelerine dayanarak ticari ve deniz taşıtlarının araştırılmasına kadar uzanan çok çeşitli  hizmetler sunulmaktadır.

HES MOTORS, hizmetlerini kalite standartlarının üzerine çıkarmayı hedefleyerek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve en doğru hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Hedef kitlenin  tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ,ürün ve hizmetlerini geliştiren firmamız,  yoğun iş hayatınızdan vakit ayıramadığınız ve estetik zevk ve ihtiyaçlarınıza hizmet eden deniz ve kara taşıtlarının tümünün araştırılması  ve piyasa arz talebine uygun fiyat belirlenmesi ,uygunluğunun denetimi,satış ve satınalma operasyonunun yapılması, kişisel dokunuşlarınızı eklemek istediğiniz aksesuardan, özelleştirilmiş araç plakalarınızın alınması ,ruhsatlanmasına  kadar nitelikli operasyonel hizmetleri sunmakta ve kişiye özel müşteri desteği ve hizmeti ile sektörde faaliyet göstermektedir.

HİZMETLERİMİZ

  • Sıfır ,ikinci el otomotiv ve deniz taşıtlarının alım satımı ve değerlemesi
  • İthal araç araştırma ve temini
  • Filo araçların , yerinde boya kaporta ekspertiz hizmetleri
  • Kişiye özel ve idari plaka danışmanlığı
  • Araç marka danışmanlık hizmetleri,
  • Teknik bilgi destek hizmetleri,
  • Filo kiralamaya dair aracılık hizmetleri,
  • Deniz ve kara taşıtlarının piyasa araştırması,
  • En efektif ve ihtiyacınızı tam karşılayan hususi ve ticari otomotiv, kara ve deniz taşıtların tümünde brokerlik hizmeti..

 

’Bizi bugüne taşıyan yaratıcı değerlerimizle, geleceği şekillendiren sektörlerde farklı iş modelleri ile yürümeye devam ediyoruz.