Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Hes Motors Hakkında

HES Marka Grup çatısı altında yer alan HES Motors olarak, otomotiv sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle, farklı alanlarda hizmetler sunuyoruz.

Araç alım satımı ve kiralama alanlarında aracılık hizmetlerinin yanı sıra, teknik destek ve danışmanlık desteği veriyoruz. Hayat standartlarına, beklentilere ve bütçeye hitap eden kara ve deniz taşıtlarının alım satımında, müşteri memnuniyeti esaslı çalışmamız ile en iyi seçenekleri buluyoruz. Alım satım hizmetine ek olarak, satın alma operasyonunun gerçekleşmesi, özel araç plakası alımı, ruhsatlandırma gibi süreçlerde de destek veriyoruz. Kurumsal firmalar için filo kiralamaya ek olarak, filo araçlarının ekspertiz ve kaporta hizmetini sağlıyoruz.

Elektrikli otomobil şarj çözümleri alanında, yenilikçi hizmet anlayışımızla her marka araç ile uyumlu şarj istasyonları inşa ediyoruz. Son teknolojiye sahip ve uzaktan güncellenebilen şarj istasyonları ile, evlerin yanı sıra oto tamir merkezleri, AVM’ler, otoparklar gibi e-şarj talebinin öne çıktığı tüm alanlarda hizmet veriyoruz. Yüksek kapasiteli, güvenli, tasarruflu e-şarj üniteleri ile hem bireysel, hem de kurumsal e-şarj çözümleri sunuyoruz.

HES Motors olarak, otomotiv endüstrisinde memnuniyet odaklı, inovatif çözümler sunmaya devam edeceğiz.

’Bizi bugüne taşıyan yaratıcı değerlerimizle, geleceği şekillendiren sektörlerde farklı iş modelleri ile yürümeye devam ediyoruz.