Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Mekan Tasarımları

İç mekanlar işletmenin çalışma ortamına hava katan, kurumun ya da markanın ruhunu yansıtan bir mimari anlayış ile tasarlanmalıdır. Yaşam alanlarının hem estetik hem de fonksiyonel bir yapıya sahip olması için mekan tasarımlarında profesyonel yaklaşım önem taşımaktadır. Bu süreçte keşif ve röleve alınması, ilk adım olarak nitelendirilebilir. Mekanın ziyaret edilmesi ve incelenmesinin ardından, hayal edilen tasarımlar için yola çıkılabilir. İç mekan tasarımında, 3D olarak en ince detaylara kadar şekillendirilen bir yaşam alanı, renklerin ve mobilyaların yanı sıra aksesuarlara varana kadar, mekanın ruhunu yansıtmalıdır. Tasarımla birlikte, mekan tasarım uygulamasında kullanılacak materyaller, zemin ve diğer alanlar özelindeki yaklaşımlar da çok önemlidir.

Mekan tasarımı sürecinde, profesyonel bir yaklaşımla uzun yıllardır çalışmalar ortaya koyan HES Design olarak, hayalinizdeki iç mekan tasarımlarına hayat veriyoruz. Mekanın teknik gereksinimleri ve hayal edilen estetik yapının iç içe geçtiği bir tasarım hayalini hayata geçiriyoruz. İç mimari ve genel mimari alanında, yaratıcı fikirleri 3D görsel tasarımlarla sunuyor, bu süreçte tasarımın özel, estetik ve içerdiği her detayla ayrıcalıklı hissettiren bir konseptte olmasını önemsiyoruz. HES Design olarak, yarattığımız farkın ilk adımı yaratıcı tasarımlar, son adımı ise profesyonel mekan tasarım uygulama ve proje yönetimi hizmetidir.

Mekan tasarımı hizmetinde ilk adımı atarken, uygulama alanını her yönüyle ele alıyor, kurumun, şirketin ya da evin ruhunu yansıtan her detayı dikkate alıyoruz.

İç mekan tasarımında, bir yaşam alanının sadece teknik yanlarını değil, yaşam tarzına hitap edecek yönlerini de değerlendiriyoruz. Bu nedenle, modern ve sıcak bir iç mekan tasarımında, ihtiyaçlar ve beklentiler ilk önceliktir.

İç mekan tasarımında herkes, farklı bir konsepte, dekorasyon temasına odaklanabilir. HES Design olarak, iç mekan tasarımlarında farklı alternatifler sunuyoruz. Her biri tüm detayları ile ele alınmış iç mekan projelerini beğeninize sunuyor ve kararınızın ardından, çalışmaya başlıyoruz.

Tasarım aşamasının ardından, mekan tasarımlarının son adımı uygulamadır. HES Design olarak, 15 yılın üzerinde deneyimimizle, uygulamada en iyi sonucu alacak bir çalışma ortaya koyuyoruz. Hayalinizdeki konseptin hayata geçirildiği mekan tasarımları, disiplinli ve özverili bir çalışmanın ardından yaşam alanlarında sizi bekliyor.