Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Fuar, Teşhir & Sergi Standları

Fuar- Sergi Standları

Sizi rakiplerinizden farklı bir konuma taşıyacak Fuar sergileri yaratıyoruz. Fuarların her sektör ve firma için kilit öneme sahip faktörlerin başında gelir. Bu yüzden işine önem veren her firma için fuarlar kesinlikle bir zorunluluktur.

Bir fuar sergisine dahil olmanın faydaları sayısızdır;

  • Çok çeşitli demografik bilgilere erişim imkanı sunar.
  • Endüstride faaliyet gösteren insanlarla bağlantı kurma fırsatını arttırır.
  • Rakiplerinizin yeniliklerini veya şirketlerini hangi yöne götürdüklerini görün.
  • Mevcut müşterilerle bağınızı güçlendirir.

hesmarka fair stand

Bunlar mükemmel faydalar olsa da, şirketin bir fuara katılmaya karar verirken üstlendiği riskler vardır. Bu risklerin en başında, fuar katılımı sırasında yapılması gereken harcamalar şirket adına maliyetli olabilmektedir. Dizayn maliyetleri, fuar stand kurulumu sökümü gibi işlemler hem vakit hem de maddi olarak şirketin negatifine eklenecektir.

Bu riskler göz önüne alındığında, hangi fuara katılımınız gerektiği, ne tür fuar standına ihtiyaç duyduğunuz konularıyla ilgili detaylı bir araştırma yapılması gerekir.

Bir fuara isterseniz ilk kez isterseniz 100'üncü kez katılıyor olun, dizaynınızın rakiplerin önüne çıkabilmesi her seferinde eşit öneme sahip olmalı ve projeniz bu amaca hizmet etmelidir.

Fuar alanı, sizin ve rakiplerinizin rekabetiyle dolup taşarken ziyaretçilerin dikkatini çekmek tamamen fuar standınıza bağlıdır. Doğru dizayn edilmiş bir fuar standı sayesinde rakiplerinizin işini zorlaştırırken ziyaretçilerin sizi farketmelerini sağlayacaksınız.

Teşhir Standları

Her ürün kendini bulunduğu yer ile belli eder. Bu sebeple ürünlerin sergilendiği standları büyük önem taşımaktadır. Ürün ile bütünleşik bir yapıda tasarlanan teşhir standları ile göze çarpmak mümkündür. İlk dikkat çeken siz olmak istiyorsanız, ürünleriniz özel olarak sergilenmelidir.

Ürünlerinizin ve sergilemek istediğiniz numunelerin tanıtımı için ürünün özelliklerine göre özel tasarım teşhir standları tasarlayıp imal ediyoruz. Mağazada, fuarda, markette ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde sabit ya da hareketli ürün tanıtım stand sistemleri yapıyoruz. Bu standlar ahşap, akrilik (pleksi), metal, karton, dekota, plastik vakum ya da bu malzemelerin kombinasyonlarından oluşmaktadır. Ayrıca dijital baskı ile desteklenmektedir, bu da markanın ürünle bütünleşmesini sağlamaktadır.