Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

Hes Markt Hakkında

HESMARKA Grup kuruluşu olan Hes Markt,

2020 Nisan ayında kurulmuştur. Faaliyet alanına ev ve yaşama dair tasarımsal ürünler ile başlayan Hes Markt, değişen tüketici ihtiyaçlarını gözeterek gün geçtikçe ürün yelpazesini genişletmekte ve doğru stratejiler belirleyip, beklentinin üzerinde ürünlerle piyasada yer almak ve temel ilkeler olarak görülen kalite ve dürüstlükten taviz vermeden büyümeyi hedefleyen bir e-ticaret firmasıdır.

Hes Markt, günümüz dünyasının trendlerine ayak uydurarak ve yeni dünya düzenine hızla uyum sağlayan dinamik yapısı ve Hes Design’ın uzun senelere varan tecrübeli teknik kadrosu ve tasarım gücü ile e-ticaret perakende sektöründe, Hes Marker’ın pazarlama, markalaşma stratejileri ile hızla yerini almak için kolları sıvamıştır.

İş ortaklarına ve müşterilerine en hızlı ve en doğru hizmeti verebilmek için oluşturduğu pazarlama ve satış sonrası hizmet organizasyonu ile, ürünlerinde paralel olarak  mükemmelliği hedefleyen Hes Markt, kalifiye proje ekibi ve etkin müşteri memnuniyeti politikası ile Türkiye ve Avrupa’nın dört bir yanına ulaşmayı hedeflemektedir. Temelleri, Türkiye ve Almanya‘da yerleşik şirketleri bulunan Hes Design’a dayanan Hes Markt, ilke ve değerleriyle, belirlediği standartlarına ve insan sağlığına gösterdiği özenle, yenilikçi yaklaşımı, rekabetçi yapısı ve kalitesi ile sahip çıktığı adını, gelecekte de yaşatmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. 

Hes Markt olarak, web sitemizde satışa sunmuş olduğumuz ürünler kullanıcı dostu, pratik, fonksiyonel olup, ev yaşamında ihtiyaç duyacağınız yaşam gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmaktadır.

Sade kal, yaratıcı ol!

’Bizi bugüne taşıyan yaratıcı değerlerimizle, geleceği şekillendiren sektörlerde farklı iş modelleri ile yürümeye devam ediyoruz.