Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

EUROSHOP DUSSELDORF 2020

EUROSHOP DUSSELDORF 2020

Euroshop Düsseldorf’ta gerçekleşecek olan 8 farklı çapta sektörü içinde barındıran perakende sektörünün öncü fuarlarından biri.

Bu sene 16-20 Şubat 2020 tarihleri arasında kapılarını açacak olan Euroshop Düsseldorf, sektörün geniş bir alanını içinde barındırarak perakende dünyasının vazgeçilmezi haline gelmiş fuarlardan.

Mağaza inşaatı, mağaza armatürleri, aydınlatma teknolojisi, endüstriyel buzdolapları ve derin dondurucular, Franchising, teşhir, reklam, reklam medyası, ticaret, aydınlatma teknolojisi, güvenlik sistemleri, mimari, pazarlama, iletişim medya, etkinlik pazarlama, dijital pazarlama, vitrin malzemeleri, E-ticaret, mağaza içi, satış noktası ekipmanları ve birçok alanı içinde kapsayan Euroshop Düsseldorf fuar katılımcı ve ziyaretçileri için çok büyük önem taşıyor. Katılımcı ve ziyaretçiler sektörün çok geniş bir paydası hakkında bilgi alma şansı yakalarken, sektörün önde gelen firma ve iş ortaklarıyla iletişim ağını genişletme imkanı yakalıyor.
Hes Design bu sene iş ortaklarıyla Almanya’da gerçekleşecek olan bu önemli fuara katılım sağlayacak. Perakende sektöründe iş yapan, iş ve yatırım yapmak isteyen herkesin fuarı ziyaret etmesini tavsiye eder, seneye ve ilerleyen senelerde katılımcı olmayı düşünen firmalar ile deneyim ve bilgimizi paylaşmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.