Gidiyor musunuz? :(

HESmarka, kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği birçok konuda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için size ulaşabiliriz.

İç Mekan (Mağaza & Cafe) Tasarımı

Kurumsal alan tasarımlarda ihtiyacınız olan çekicilikte özgün alanlara sahip olmak son derece önemlidir. Sizin kullanıcılara dokunduğunuz mağazalar ve misafirlerin birbiri ile etkileştiği cafe ortamlarında ortak bir yön vardır: İnsanlara güven ve huzur dolu bir ortam sunmak.

Bunun için ahşap ağırlıklı tasarımlar ile insanların doğal ortamda bulunma hislerini harekete geçiriyoruz. Cafe ve Mağaza tasarımları özenli, titiz bir çalışmayla gerçekleştirilen işlerdir. Bu mekanlar kişilerin ihtiyaçlarını karşıladıkları toplumsal merkezlerden biridir.

En önemli sahip olması gereken özellik albenili bir ortam tasarlamaktır. Proje bazlı olarak tasarladığımız alan konseptlerimiz sizi hedeflerinize ulaştırmak için en büyük yardımcınız olacaktır.

Cafeler günümüzde en çok rağbet gören insanların buluştuğu toplumsal alanların başında gelmektedir. Kişilerin buluşma yerlerini seçiminde cafe tasarımı ve dekorasyonu etkili olmaktadır. Müşteriler ortamın ambiyansı, kullanım amacına göre farklı beklentilerle cafelere gitmektedir.

Cafe ve mağaza tasarımı ve dekorasyonunun tüm noktalarında hizmet verebiliriz. Mağaza tasarımı ve dekorasyonu proje ekibimiz sektörü sürekli takip etmekte olup; yeni güncel göz zevklerine uygun, konforlu bir atmosfer oluşturmayı amaç edinmiştir.